Betrupi para çekme işlemleri konusunda piyasanın en hızlı platformları arasında yer almaktadır. Hızlı ve güvenilir işlem akışına bakıldığı zaman nitelikli yapı bir kere daha kendini göstermektedir. Para çekme işlemleri talebin sisteme düşmesinin hemen sonrasında hayata geçecektir. Para çekme işlemlerinde kullanıcıların sadece kendi kimlik bilgileri ile işlem akışını tamamlamasına imkan verilmektedir. Farklı kişilerin bilgilerini yanıltıcı şekilde kullandığı fark edilen kişilerin hesapları anında askıya alınır.

Para Çekme Limitleri Nelerdir?

Betrupi para çekme işlemleri sırasında kişilerin dikkate alması gereken limitlerden bazıları;

  • Papara, Bank Transfer ve Bitcoin yöntemleri üzerinden en az 100 TL çekmenize izin verilmektedir.
  • Payfix yönteminde ise minimum sınır 25 TL olarak belirlenmiştir.
  • Para çekme işlemlerinde en yüksek sınır ise 20 bin liradır. Bu sınırların altında ya da üzerinde bir işlem talebinde bulunmanız durumunda yatırım ve çekim talebinizin dikkate alınmayacağının da ayrıca bildirilmesi gerekmektedir.

Bu limitlerde bir değişim meydana geldiği anda ana sayfa ve iletişim numaraları üzerinden anında bilgilendirileceksiniz.

Belge Talep Edilir Mi?

Bahis sitesinde para çekme adımının tamamlanmasının hemen öncesinde belge ile hesabın doğrulanması tamamlanacaktır. Belge ile hesabın doğrulanma aşamasında kimlik ve ikamet belgesi talep edilebilmektedir. Firma tarafından sizden talep edilen bilgiler, belgeler asla farklı kişiler ile paylaşılmayacaktır. Sitenin kişisel bilgilerin korunmasına dair en kapsamlı ve korunaklı hizmet veren firmalardan biri olduğu görülmektedir.

Para Çekme ve Bonus İşlemleri

Kullanıcıların siteden aktif olarak para çekebilmesi için hesaba tanımlı bonusu bulunmaması gerekiyor. Hesaba tanımlı bonus varsa öncelikli olarak bunun çevrimi tamamlanmalı ve daha sonrasında promosyon talep edilmelidir. Para çekme işlem akışında aklınıza takılan hususlar olursa ya da bir kullanıcı olarak çekim işlemlerine dair memnun kalıp kalmadığınız detayları anında iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sistemi aktifi yapısı ile dikkat çekmektedir.

Komisyon Kesintisi Yapılır Mı?

Betrupi para çekme işlemlerinde komisyon kesintisi bulunmamaktadır. Komisyon kesintisi yapılmayacağı vaat edilmesine rağmen herhangi bir kesinti yapıldığı fark edildiği anda, canlı destek hattına durumu bildirebilirsiniz. Bu miktarın hesabınıza tanımlanması için uygun sistem sağlanacaktır.

Betrupi Para Çekme
Etiketlendi:                 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir