Betrupi şikayet ve kullanıcı yorumları konusunda en hassas olan firmalar arasında yer almaktadır. Belirttiğiniz tüm sorunlar dakikalar içerisinde çözüme kavuşturulacaktır. Oldukça aktif bir müşteri hizmetleri sistemi kurulmuştur. Sadece canlı destek hattı üzerinden değil buna ek olarak SSS gibi sistemler üzerinden de kapsamlı şekilde hizmet verilmektedir.

Alan Adı Değişimine Dair Şikayetler

Betrupi şikayet ve yorumlar alan adı değişimi konu başlığında yoğunlaşmaktadır. Alan adı değişim süreci ile alakalı olarak kişilerin özellikle bu değişimin neden meydana geldiğine dair sorular yönelttikleri de fark ediliyor.

  • Sitede alan adı değişimi yaşanmasının asıl sebebi platformun illegal olarak tanımlanmasıdır. İllegal olan bu platform BTK tarafından tespit edildiği anda askıya alınır.
  • Sitede alan adının değişmesi bahis olanakları, bonuslar ya da sitede geçerli olan kurallarda bir değişim meydana getirmeyecektir.

Kullanıcıların durumdan olabildiğince az etkilenmesi için değişim meydana geldiği anda iletişim numaraları üzerinden tarafınıza gerekli olan bilgilendirme sunulacaktır.

Finansal İşlemlere Dair Şikayet Mevcut Mu?

Yatırım ve çekim işlemlerine dair inceleme yapıldığı zaman kullanıcıların genel olarak durumdan memnun oldukları da fark edilmektedir. Yatırım ve çekim işlemleri sırasında kişilerin özellikle işlem hızından memnun kaldıkları fark edilmektedir. Bunun yanı sıra bahsi severlerden bir işlem ücret kesintisi yapılmaması ve hatta yatırım bonusları üzerinden ek kazanım elde etme hakkının sunulması da takdir toplamaktadır.

Mobile Ara Yüz Hakkında Yorumlar

Kullanıcıların mobile ara yüz ile alakalı yorumları memnuniyet uyandırmaktadır. Mobile ara yüz yüksek verimliliği ile dikkat çekerken yer ve zaman sınırlamaları olmadan tüm oyun dallarından dilediğiniz gibi faydalanmanızı mümkün kılmaktadır. Gelen yorumların büyük bir çoğunluğu mobile uygulamadan memnuniyetlerini iletmektedir. Aplikasyon market üzerinden uygulama indirme adımlarını sorunsuz biçimde yerine getirebilirsiniz. Sadece aplikasyon market değil aynı zamanda arama motorları üzerinden de giriş yapılabilmektedir.

Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alın

Betrupi şikayet ve yorumlar iletilirken canlı destek hattı en sık kullanılan alternatifler arasında yer almaktadır. Müşteri hizmetleri sistemi sorularınıza yanıt bulmanın yanı sıra yorumlarınızı iletmek için de harika bir fırsat sunmaktadır. Canlı destek hattı bizzat konunun uzmanları ile iletişim kurmanızı mümkün kılacaktır.

Betrupi Şikayet
Etiketlendi:                 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir